1. E-veikalā www.apavimazajiem.lv izvēlieties preci

2. Izvēlieties vajadzīgo izmēru. Apavu izmēru tabulas ir atkarīgas no apavu ražotāja un ir dotas katram modelim

3. Pievienojiet preci grozam – noklikšķiniet uz pogas „Pievienot grozam”

4. Pēc preces ievietošanas grozā varat turpināt iepirkties vai maksāt par preci

5. Kad atveras norēķinu logs, ievadiet pasūtījuma kontaktinformāciju – vārdu, uzvārdu, e-pastu, adresi. Šie dati būs nepieciešami, kad kurjers piegādās preces vai informēs jūs par gaidāmo sūtījumu.

6. Izvēlieties piegādes veidu: ja izvēlaties Omniva, pievienotajā sarakstā atlasiet jums ērtāko pakomātu. Ja izvēlaties piegādi ar VENIPAK, kurjers piegādās preces uz jūsu norādīto adresi

7. Izvēlieties maksājuma veidu: ja vēlaties norēķināties ar bankas pārskaitījumu – atzīmējiet Paysera maksājumu, ja vēlaties maksāt skaidrā naudā piegādes laikā, izvēlieties apmaksu kurjeram piegādes laikā. Svarīgi: ja izvēlēsieties norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā, no jums par skaidras naudas iekasēšanas pakalpojumu tiks iekasēta papildu maksa 3.00 EUR, ko mēs maksājam pakalpojumu sniedzējam.

8. Pēc noklikšķināšanas uz pogas „pirkt” jūs tiksiet novirzīts uz Paysera lapu, kur varēsiet izvēlēties sev ērtāko banku, lai samaksātu par pasūtījumu.

9. Pēc pasūtījuma apmaksas datora ekrānā parādīsies paziņojums, ka maksājums ir izpildīts, un tiks parādīta visa informācija par pasūtījumu – preces, cena, piegādes veida, vieta. Jūs arī varēsiet izveidot kontu citiem pirkumiem un pieteikties mūsu jaunumu vēstulēm.

10. Visa pasūtījuma informācija arī automātiski tiks nosūtīta uz jūsu norādīto epasta adresi.