Par ApaviMazajiem.lv

Mūsu e-veikalā jūs atradīsiet augstākās kvalitātes bērnu apavus, kas ir ne tikai ērti, bet arī moderni un lieliski atbilst augoša bērna anatomiskajai pēdas formai, tāpat arī apavi pielāgojas mazā pēdai ikdienas aktivitātēs. Visi apavi, kurus pārdodam, ir ražoti no augstākās kvalitātes ādas. Tāpēc jūs varēsiet izvēlēties kurpes un sandales, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un dzīvesveidam.

Mēs tirgojam visā Eiropā slavenā ungāru uzņēmumu „D.D. Step” produkciju.

dd

Mēs rūpējamies, lai jūsu bērna solis būtu īpaši viegls un patīkams.

Svarīgākā lieta, ko uzsver apavu ražotājs „D.D. Step”, ir bērnu labklājība un veselība. Īpaši liela uzmanība tiek pievērsta kvalitātei, tāpēc visi apavi tiek ražoti no dabīgas ādas, bet zole – no kaučuka, kas ne tikai nodrošina perfektu pielāgošanos pēdai, bet arī izturību.

„D.D.Step” kurpju priekšpuse un papēdis ir cietināti, lai palīdzētu saglabāt pareizu augošas pēdas stāvokli. Tas nodrošina arī kurpju izturību.

Visas „D.D.Step” apavu detaļas tiek ražotas no augstas kvalitātes materiāliem. Tāpēc arī zolītes, kurām ir tieša saskare ar pēdu, tiek ražotas no ādas. Tas nodrošina labāku gaisa caurlaidību.

Mēs pievēršam uzmanību pat tādiem sīkumiem kā iepakojums, tāpēc esam apņēmušies izveidot jaunas tehnoloģijas un metodes, kas palīdzētu samazināt ražošanas atkritumu veidošanos. 95 % no mūsu izmantotajiem iepakojumiem tiek ražoti no 100 % pārstrādāta papīra.

bat1bat2